Mobilna szkoła językowa

mobilna-szkola-jezykowa-bielsko

Na rynku istnieje wiele ofert dla chętnych do nauki języków obcych. Nie jest trudno znaleźć ofertę stacjonarnej szkoły językowej, ogłoszenia w sprawie korepetycji czy nauczyciela języka on-line. Jeszcze łatwiej natomiast pogubić się w gąszczu ofert. Jak wybrać tę najlepszą? Szkoła stacjonarna czy nauka z dojazdem do klienta? A może jednak lekcja na Skype z native speakerem, którego znaleźliśmy w Internecie? Wybór nie jest prosty, ale kursy językowe z dojazdem do klienta to interesujące rozwiązanie, które można rozważyć z wielu powodów.

Mobilna szkoła

Taka szkoła „na kółkach”, czyli kurs językowy z dojazdem do klienta w Bielsku-Białej, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas oraz lubią spotkania w miejscu, w którym czują się swobodnie. Takim miejscem jest zapewne mieszkanie, dom lub firma, w której pracujemy. Dlatego mobilne szkoły językowe oferują naukę języków obcych właśnie z dojazdem do ucznia. Koszty przejazdu są zazwyczaj wliczone w usługę, dlatego nie trzeba obawiać się dodatkowych płatności za dojazd. Co więcej, takie szkoły oferują profesjonalne podejście do klienta oraz mogą się pochwalić wykwalifikowanymi lektorami języka, dużym zapleczem metodycznym oraz doświadczeniem tak samo jak tradycyjne szkoły stacjonarne.

Elastyczny grafik lub stałe terminy

Proces nauki języka obcego nie jest wcale łatwy, dlatego szkoły językowe prześcigają się w możliwości zaoferowania swoim klientom najbardziej komfortowego rozwiązania. Dlatego, gdy do wyboru są stałe terminy zajęć lub elastyczny grafik zajęć z lektorem, to kurs językowy z dojazdem do klienta zdecydowanie wygrywa ze stacjonarną szkołą. Można bowiem wybrać dogodne dla siebie rozwiązanie. Wszystko to połączone jest z motywacją do pracy, więc jeśli ktoś nie może uczyć się języka obcego o stałych porach i w tym samym miejscu, to szkoła językowa z dojazdem do ucznia okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Komfort jest tutaj wliczony w cenę, dlatego nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów.

Kursy dla firm, dzieci, młodzieży i dorosłych

Nie ma znaczenia, czy kurs ma być przeznaczony dla firmy czy dla dzieci. Mobilne szkoły językowe specjalizują się w nauczaniu różnych uczniów. Specjalizują się w nauczaniu języka poprzez zabawę, muzykę, rysunek (dzieci) czy przygotowaniach do matury. Oferują naukę Business i General English dla firm i instytucji z dojazdem do siedziby firmy. Posiadają bogate zaplecze metodyczne oraz oferują profesjonalne szkolenia językowe dla kadry zarządzającej lub szeregowych pracowników firmy. Przygotowują do egzaminów językowych oraz zdobycia certyfikatów. Uczą również języka angielskiego branżowego dla specjalistów oraz praktycznego języka mówionego. Jednym słowem – posiadają bogatą ofertę, dostosowaną do potrzeb klienta. Dojazd do klienta jest dodatkową usługą, której nie posiadają szkoły stacjonarne. Statystycznie kursy językowe z dojazdem do klienta stają się coraz bardziej popularne – szkoły językowe wychodzą bowiem na przeciw zapotrzebowaniu klientów.

Dlaczego warto wybrać kurs językowy z dojazdem do Klienta?

Powodów można znaleźć naprawdę wiele. Jednym z nich jest oszczędność czasu – nie trzeba go tracić na dojazd przez pół miasta w godzinach szczytu, gdy jest ono zakorkowane. W tym czasie można zająć się powtórzeniem materiału, gdy lektor jest w drodze. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Kolejnym plusem jest fakt, że można rozpocząć naukę w dowolnym czasie i uczyć się dowolnie długo – nie ma bowiem sztywnej oferty jak w przypadku stacjonarnych szkół językowych i zazwyczaj nie są zawierane długoterminowe umowy.
Istotne jest również to, że uwaga nauczyciela skupi się tylko i wyłącznie na uczniu. Oczywiście, jeśli interesuje kogoś nauka w grupie, warto skorzystać z takiego rozwiązania, ponieważ część szkół z dojazdem do ucznia oferuje również takie rozwiązanie.
Oferta nauki z dojazdem do ucznia czyni ją również atrakcyjną, ponieważ nawiązuje się pewnego rodzaju relacja z lektorem – uczeń nie jest bowiem kolejnym kursantem, który opuszcza mury szkoły językowej lecz konkretną osobą, na której nauczyciel skupia całą swoją uwagę.

Usługę z dojazdem do klienta w Bielsku-Białej świadczy http://time.edu.pl

Komentowanie jest wyłączone